Menu:

Ski areál Paseky nad Jizerou

Na západním okraji Krkonoš leží malebná oblast, kterou známe pod názvem Paseky nad Jizerou. Toto místo je cílem mnoha turistů nejen z naší republiky, ale z celé Evropy. Paseky nad Jizerou jsou velice krásným místem na jaře, v létě, na podzim, ale zejména v zimě. Je vám zde k dispozici velice krásné, útulné a hlavně levné ubytování, díky kterému budete toto místo považovat za svůj domov. Domácké prostředí a velice příjemná atmosféra vás okouzlí na první dojem a vy si Paseky opravdu zamilujete na celý život. Není se čemu divit, že se sem jezdí lidé rekreovat stále každým rokem znova a znova. Toto místo je ideální pro rodinnou dovolenou, stejně jako pro místo plné adrenalinu pro partu kamarádů. Na své si zde přijdou také senioři nebo zamilované páry.

Najděte si zde i vy krásný penzion Paseky nad Jizerou, který se stane vašim domovem po dobu nezbytně nutnou. Zdejší finanční dostupnost vás jistě také velice mile překvapí. Zdejší ski areál je vyhlášený svou kvalitou a velice moderním a hezkým provedením. Můžete také navštívit známé a vyhledávané lyžařské středisko Rokytnice nad Jizerou. Paseky nad Jizerou jsou vhodné pro lyžaře začátečníky, stejně jako pro velice pokročilé. Můžete zde užít také snowboard či jiné zimní sporty, díky kterým si dobijete baterky a uvolníte se. Jen zde si odpočinete od všedních starostí, stresu a uhoněné zlé doby plné různých strastí.

Pokud chcete vědět víc o tomto překrásném a kouzelném místě, podívejte se na webovou stránku http://www.pension-sablatura.cz/, kde se dozvíte vše, co vás zajímá. Máte možnost si prohlédnout nabídku ubytování, pročíst si různé tipy na výlety, podívat se na informace o lyžařské škole nebo si zajistit půjčení vybavení pro zimní sporty. Užijte si dovolenou snů a zažijte ty nejkrásnější chvíle díky ski areálu Paseky nad Jizerou. Na tyto chvíle budete vzpomínat po zbytek svého života a rádi se sem budete vracet stále znovu a znovu.

04. 12. 2012