Menu:

Příjemné ubytování v Krkonoších

Krkonoše nabízí četné množství ubytovacích kapacit v různých kategoriích od klasických chatek přes penziony se snídaní či polopenzí po luxusní hotely o pěti hvězdičkách s nejmodernějším ubytováním a wellness prostorem. Každý turista si tedy může objednat přesně takové ubytování, které odpovídá jeho potřebám, charakteru a finanční stránce.

Střediska jako jsou Špindlerův Mlýn nebo Harrachov jsou oblíbená především mezi rodinami s dětmi a cizinci. Tato turistická a lyžařská centra jsou cenově náročnější, nabízejí však značné množství aktivit, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Levnější ubytování naleznete v menších lokalitách jako je například Rokytnice nad Jizerou. Toto malebné město se nachází v západním koutu Krkonoš a láká svou krásnou přírodou, značenými různě obtížnými turistickými trasami a možnostmi pro sjezdové i běžecké lyžování.

Levné ubytování Rokytnice nad Jizerou nabízí Sporthotel Bohemia. Z tohoto horského střediska můžete lehce podnikat výlety do okolí, podívat se na nejvyšší vrcholy Krkonoš, projet se na kole nebo si v zimě dobře zalyžovat na místních vlecích, v jejichž blízkosti se hotel nachází.

Hotel je jedinečný svou pohostinností a kladným vztahem k dětem. Pro nejmenší děti je připraveno spoustu zábavy, sportovně aktivní jedinci mohou využít místnost pro fitness a ženy jistě ocení nabídku masáží, kosmetiky, kadeřníka nebo solária. Více detailů o hotelu naleznete na internetových stránkách http://www.sporthotel-bohemia.cz/.

Krkonoše patří mezi nejvyšší hory České republiky, které stojí za to navštívit jak v zimě, tak v létě. Nabízí spoustu přírodních krás, rozjímání a sportovních aktivit, proto neváhejte, poohlédněte se po ubytování a vydejte se za jejich poznáváním.

15. 11. 2012