Menu:

Město Rokytnice nad Jizerou

Velice krásnou dovolenou a chvíle plné odpočinku a relaxace nabízí překrásné město Rokytnice nad Jizerou. Tato oblast je známá svým všestranným vyžitím. V zimě sem jezdí lidé z celé naší republiky a také ze zahraničí, aby si užili dovolenou snů. Jsou zde k užití výborné vleky a dokonale upravené sjezdovky. Romantické duše si mohou užít snovou projížďku na zimních saních taženými koňmi. Hodně lidí ocení v zimním období luxusní sauny, ve kterých budou moct popustit uzdu svým smyslům a odpočinout si od všedních starostí běžného života. Velice oblíbené je zde také ubytování Krkonoše, které je na špičkové úrovni. Můžete si vybrat z neskutečného množství různých druhů ubytování. Je na vás, jestli chcete strávit dovolenou na samotě nebo v obklopení lidí. Zdejší ubytování vám nabízí všechny tyto možnosti a vy budete stoprocentně spokojeni.

Rokytnice nad Jizerou jsou zajímavým místem pro návštěvu nejen v zimě, ale také v létě, na podzim nebo na jaře. Milovníci výšlapů a různých túr si zde přijdou na své a užijí si překrásné přírody a čerstvého vzduchu. Jsou zde zajímavé a velice lákavé cyklostezky, volejbalová hřiště, golfová hřiště, tenisové kurty a spousta dalšího. Pokud patříte k milovníkům léta a slunění, i to si zde můžete užít dosyta. Rokytnice nad Jizerou jsou zároveň zajímavým historickým místem, takže se můžete také něčemu novému přiučit a vzdělat celou svou rodinu.

Jestliže se obáváte otázky peněz při cestě do Krkonošské oblasti, můžete využít levné ubytování Rokytnice nad Jizerou. Různé penziony, hotely a další druhy ubytování zde čekají pouze a jen na vás. Jsou k dispozici také mnohé domácké hotýlky, ve kterých pocítíte domáckou pohodu a klid, který každý z nás potřebuje. Je jedno, jestli sníte o dovolené plné relaxace nebo chcete vyzkoušet některý z adrenalinových sportů. Vše a ještě mnohem víc na vás čeká v překrásném městečku, kterým je Rokytnice nad Jizerou. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou s celou rodinou nebo přáteli a uvidíte, že se dokážete královsky pobavit také v naší krásné zemi.

25. 06. 2012