Menu:

Lyžování Rokytnice nad Jizerou

Překrásné horské letovisko v naší republice se jmenuje Rokytnice nad Jizerou. Toto město je každoročně navštěvováno tisícovkami turistů a to zejména v zimním období. Město se nachází v západních Krkonoších v Libereckém kraji. Milovníci historie si zde rozhodně přijdou na své, ta se totiž píše v tomto městě už od roku 1574, takže zde jsou k vidění mnohé krásné historické památky, muzea i galerie. Nedávno byl ve městě nově zřízen opravdu obrovský zimní areál, který se již stačil proslavit i v zahraničí. Tento zimní areál má 28 vleků a dokonce také čtyřsedačkovou lanovku, která není k vidění moc často. Za poslední dobu zde vyrostlo mnoho krásných horských chatek a hotelů, ve kterých můžete prožít opravdu dokonalé chvíle.

Zimní dovolená je konečně v oblibě také mezi lidmi naší republiky. Dříve tomu tak ovšem nebylo, což je velká škoda a lidé tak přišli o mnoho let krásných chvil. Jak již bylo zmíněno, ubytování Rokytnice nad Jizerou je překrásné a hlavně rozmanité. Mnohdy si lidé dovolenou v zimním období a hlavně v těchto místech pochvalují natolik, že si na ni šetří celý rok a na letní dovolenou ani nepomyslí. Celodenní zábava je zde zaručená a vyřádí se zde naprosto každý. Jsou zde připraveny tratě a sjezdovky pro milovníky lyží, snowboardu, běžek, bobů i sání. Dokonce jsou zde vystavěna speciální místa, která slouží jen pro děti.

Hodně lidí si myslí, že je zimní dovolená pouze výsadou bohatých lidí. V minulosti tomu tak být mohlo, ale dnešní doba je již jiná. Dnešek totiž přeje naprosto každému, aby se mohl zabavit a užít si chvíle plné pohody. Levné ubytování Rokytnice nad Jizerou je důkazem toho, že si za pár korun může každý užít dovolenou snů. Překrásná příroda, dokonale upravené sjezdovky, příjemní lidé a ještě k tomu krásné ubytování, za které nebudete muset platit zbytečně moc peněz, to vše a ještě mnohem víc toho na vás čeká v krásném letovisku Rokytnice nad Jizerou. Dovolená v této oblasti je zárukou spokojenosti a určitě se sem budete chtít vracet každý rok znovu a znovu.

26. 01. 2012