Menu:

Komplexní ubytování v Pasekách nad Jizerou

 Každý, kdo hledá ubytování v Krkonoších, pochopitelně nejdříve najde ubytování v některých hodně frekventovaných oblastech, které jsou velmi známé. Určitě je zapotřebí říct, že mezi tyto frekventované obce patří zejména Pec pod Sněžkou anebo Harrachov a další obce. Je to škoda, jelikož spousta lidí zapomíná na to, že existuje ještě celá řada menších obcí, kde je možné se ubytovat i za mnohem nižší ceny, než je tomu u těchto vyhlášených velkých obcí.

Hodně dobré je ubytování Paseky nad Jizerou. To nabídne vynikající ubytování, které je v mnohých ohledech hodně zajímavé. Ubytovacích možností je v této obci velké množství. Základem je pochopitelně ale ubytování v menších ubytovacích kapacitách. Typický je v tomto ohledu zejména penzion Paseky nad Jizerou, který se vyznačuje velmi komplexním pojetí ubytování, na které je možné se bez větších problémů spolehnout. Jedná se o penzion Šablatura, který má kapacitu stanovenou na celkových 14 míst. Samozřejmostí je v tomto hotelu hned několik a v základu mezi ně patří hlavně nekuřácké prostředí, které je vynikající, jelikož nekuřáci si tady doslova libují. Jinak je nutné také jmenovat možnosti lyžování a pěstování zimních sportů. Lyžařská škola Paseky nad Jizerou je velmi vyhlášenou záležitostí, takže se sem sjíždějí mnohé rodiny s dětmi, které se tu učí novým lyžařským dovednostem.

Sjezdových tratí ovšem mohou využít bez větších potíží také lidé, kteří již mají se sjezdovým lyžováním hodně zkušeností. Hned u sjezdovky se nachází půjčovna lyží Paseky nad Jizerou, ve které si lze vybrat z mnohého hodně zajímavého zimního vybavení. Letní dovolená v Pasekách nad Jizerou naopak slibuje skvělé podmínky pro turistiku jak pěšího charakteru, tak i charakteru cykloturistického. Záleží jen na tom, pro jakou dovolenou se lidé rozhodnou.

26. 09. 2011