Menu:

Kde strávit jarní prázdniny?

Zima se přehoupla do své druhé poloviny a nebudete to dlouho trvat a jaro se začne hlásit o své slovo. Únor a březen to jsou měsíce, kdy probíhají jarní prázdniny. Dovolená někde v horách to je skvělá odměna za pololetní vysvědčení Vašich ratolestí.

Na horách můžete vyzkoušet nové lyže či snowboardy, které Vám Ježíšek naložil pod stromeček minulé Vánoce. Na horách můžete načerpat novou sílu do pracovního procesu a Vaše děti si zde mohou užít do sytosti zimních radovánek. Stavění sněhuláků, sjíždění sjezdovek a sáňkování to je snem každého městského dítěte.

Paseky nad Jizerou nabízí skvělé ubytování pro Vaši zimní dovolenou na poslední chvíli. Toto malebné horské městečko se nachází v západní části Krkonoš, které jsou v poslední době nejoblíbenějším pohořím v celé České republice.

Pokud nepatříte zrovna k mistrům v lyžování, nezoufejte. Součástí penzionu Šablatura je také lyžařská škola, kde se tomuto krásnému sportu můžete naučit. Také si zde můžete zapůjčit lyžařské vybavení. Po týdnu učení se lyžování můžete získat úžasný pocit, že dokážete sjet poprvé v životě bez pomoci sjezdovku. Pokud hledáte ubytování v rodinném prostředí a krásné přírodě je právě Penzion Paseky nad Jizerou tou nejlepší volbou.

Můžete zde podniknout také procházky do krkonošského okolí a navštívit barokní kostel sv. Václava či muzeum v Pasekách nad Jizerou. Další informace najdete na této webové stránce: http://www.pension-sablatura.cz/. Vydáte-li se do Pasek nad Jizerou, jistě nebudete litovat, ba naopak rádi se budete do tohoto pohádkového kraje vracet.  

12. 02. 2013