Menu:

Dětské šátky na krk na hory

Jaro je tu a je nejvyšší čas vyrazit na hory, na výlety. Nezapomeňte sebe i své děti správně vybavit. Pingu je synonymum zkušeností s funkčními materiály. Prvními výrobky byly čelenky již v roce 1992. Jako zcela první firma začala Pingu vyrábět šátky na hlavu z materiálu moira. Firma následně získala licence na využití materiálu polartec a pertex. Téměř dvacetiletá historie pomohla rozvoji, nyní má Pingu vlastní prodejny a také vlastní šicí dílnu s kvalitním strojovým vybavením . Každý kus prochází náročnou výstupní kontrolou, aby byla zachována maximální funkčnost a dokonalá kvalita i design. Hlavním sloganem firmy je PINGU/PGU – více, než jen čelenka, více, než jen šátek, více, než jen něco na hlavě!

Pro své nejmladší tedy volíte to nejlepší z nejlepšího. Firma Pingu už svůj sortiment za léta praxe rozšířila natolik, že i pro děti lze vybírat. V nabídce je mnoho zimních produktů jako jsou funkční čepice, “kukločepice” – přední spodní díl se nosí buď přes bradu, přes pusu nebo i přes nos nebo obyčejné kukly, které se hodí zároveň i pod helmy. Na dnešní počasí se bude spíš hodit klasický letní sportovní šátek na hlavu. Jedná se o vázací šátek, který je anatomicky tvarovaný. Opět se jedná o výrobek vhodný také pod přilbu. Výběr je z několika barev, bez potisku. Od prvních měsíců věku může vlastnit váš potomek i šátek bez zavazování. Uzel tedy netlačí dítě ani při ležení do hlavičky. Pro větší sportovce při nepřízni počasí je ke koupi také tenká multifunkční termo kukla ideální právě pod přilbu. Velmi dobře odvádí pot a má ploché švy. Jedním pohybem se z ní taktéž může stát nákrčník.

Mimo vybavení na hlavu, můžete vybrat například i mikiny. Slečnám by se jistě zalíbila růžová mikina z chlupatého materiálu medvídek s dvěma kapsičkami. Pro chlapce je vhodná černo-modrá mikina z materiálu mikro fleece, která je ovšem bez kapes. Prakticky cokoliv si budete přát, lze také vyrobit na zakázku. Zvláště pokrývky hlavy – šátky na krk, šátky na hlavu, čelenky, čepice i dresy. Pokud vám nějaký kus ošacení padl do oka, ale máte malinko jinou představu, můžete požádat a objednat oblečení se svým designem, podle svých představ. Potisk je možný několika technologiemi. Sítotiskem, řezanou grafikou a zažehlením, sublimací, nášivkou či výšivkou.

30. 04. 2012