Menu:

Darujte zážitek

I po Vánocích můžete svým blízkým darovat velice hezký dárek v podobě zážitku. Darujte svým milovaným něco, na co budou moci vzpomínat po zbytek svého života a čím se budou moci chlubit přede všemi svými známými. Velmi dobrým příkladem tohoto nevšedního dárku, je tandemový seskok Kunovice. Zde se vám budou věnovat profesionálně vyškolení odborníci na seskok padákem a zajistí vám nezapnutelnou chvíli. Stačí zakoupit dárkový poukaz s tandemovým seskokem a obdarovaný si už sám domluví termín a dobu, která mu bude pro uskutečnění samotného seskoku vyhovovat.


Pokud budete chtít někomu darovat ještě více nevšední a originálnější zážitek, než je jen tandemový seskok, můžete svému milovanému zakoupit výcvik aff. Ten je sice o něco dražší, než klasický seskok, ale jistě udělá větší radost. V samotném aff kurzu je většinou zahrnuta pozemní příprava, zapůjčení veškerého vybavení na seskoky, tandemový seskok, dalších minimálně devět seskoků, ubytování na letišti a spolupráci aff instruktora a kameramana. Celkový výcvik se bude skládat ze dvou částí. V první, teoretické části se uchazeči o kurz zdrží asi 8 hodin. První polovina teoretické části probíhá většinou v učebně a druhá už přímo na letišti. Následují seskoky padákem, které jsou doprovázeny instruktorem a kameramanem, který zachytí vaše nedostatky, a vy je pak budete moci vylepšit.


Chcete-li raději zůstat u levnější varianty darování adrenalinového dárku, určitě zůstaňte u klasického tandemového seskoku. Populární je v poslední době hlavně tandemový seskok sleva. Díky ní, můžete svým blízkým darovat nezapomenutelný zážitek za skvělou cenu. Klasická cena tandemového seskoku se pohybuje okolo 3000 Kč, ale díky různým slevovým webům a akcím adrenalinových center, můžete ušetřit i vyšší částku, než polovinu z ceny. Nejen, že za skvělou cenu koupíte něco jedinečného, na co obdarovaný nikdy nezapomene, ale třeba se tento druh sportu zalíbí i vám a budete chtít příště skákat se svým blízkým.

18. 01. 2012